Nastavení cookies
O advokátní kanceláři Martínková,
Popek, Vídenský a spol.
 
Advokátní kancelář Martínková, Popek, Vídenský a spol. byla založena dne 01.04.1994 v Ostravě na Sokolské třídě třemi společníky, spolužáky z právnické fakulty, a to JUDr. Kateřinou Martínkovou, Mgr. Ladislavem Popkem a JUDr. Alešem Vídenským a v nezměněném složení zakladatelů a na stejném místě působí do dnešní doby. Za dobu své existence si naše kancelář vybudovala stabilní postavení na trhu s právními službami a stali jsme se vyhledávaným, seriózním a důvěryhodným partnerem našim klientům. Vytvořili jsme tým právníků, ve kterém se snoubí zkušenosti a dlouholetá praxe zakládajících společníků s moderními přístupy mladých členů našeho týmu, kteří v průběhu let neustále rozšiřují naše řady.

Díky zkušenostem a kvalifikaci odborníků, ze kterých se sestává náš tým, jsme schopni zajišťovat špičkový právní servis ve všech oblastech platného práva. V rámci naší specializace se zaměřujeme na poskytování komplexních právních služeb podnikatelům při jejich obchodních aktivitách, ale protože víme, že život není jen obchod, tak se stejným úsilím přistupujeme k řešení právních problémů běžného života.

Naše kancelář patří k předním advokátním kancelářím zaměřujícím se na insolvenční právo v České republice, jež má ve svých řadách i insolvenčního správce se zvláštním povolením. S ohledem na tuto skutečnost jsme vyhledávaným partnerem při řešení otázek a problémů z oblasti insolvenčního práva a to nejen ze strany věřitelů a dlužníků, ale také ze strany mnohých insolvenčních správců. Zabýváme se všemi způsoby řešení úpadku, a to včetně reorganizace. Úspěšně jsme se podíleli na přípravách a zpracování reorganizačních plánů. Máme bohaté zkušenosti s krizovým řízením podniku se stovkami zaměstnanců, včetně zpeněžování provozovaných podniků. Byli jsme právními zástupci účastníků v několika tisících incidenčních sporů a jiných řízeních souvisejících s konkurzy a insolvencemi.

Pro dosažení vysoké kvality a komplexnosti právních služeb s cílem dosáhnout maximální spokojenosti našich klientů spolupracujeme s předními odborníky z řad daňových poradců, auditorů, soudních znalců, exekutorů a notářů.

Mezi naše základní hodnoty, které při naší práci s klienty aplikujeme, patří především profesionální individuální přístup ke klientovi a jeho požadavkům, vzájemná důvěra, odbornost a loajalita, diskrétnost je samozřejmostí.